Author: v***i
Date:
Review: rlly cute little flimsy but cute
Color: Black grey
Price: 76kr
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Season | Summer |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Length | 2.5 cm |
| Width | 1.3 cm |
| SKU | sb251210155608310783406 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 2246894 people said the quality is very good!
Author: v***i
Date:
Review: rlly cute little flimsy but cute
Color: Black grey
Author: b***a
Date:
Review: so amazing and nice!
Color: Black grey
Author: a***r
Date:
Review: So adorable can’t wait to wear them
Color: Grey
Author: a***g
Date:
Review: wowoowowow it’s very cuteee!!! i love
Color: Black grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.